Hurtownia materiałów budowlanych Chemix

Każdego dnia dostarczamy to, co najlepsze.

Jednym z podstawowych obszarów naszej działalności jest dostarczanie firmom oraz osobom fizycznym materiałów budowlanych. Wyjątkowo szeroka gama produktów znajdujących się w naszej ofercie gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i gustom nawet najbardziej wybrednych i wyrafinowanych Klientów. Naszymi partnerami handlowymi są producenci uznanych polskich i światowych marek. To sprawia, że nasza oferta jest stale poszerzana o najnowsze hity branży budowlanej.

Odwiedzając nasze hurtownie, możecie Państwo skorzystać z fachowej porady naszego personelu, który pomoże Wam wybrać odpowiednie produkty z katalogu sprzedaży zawierającego ok. 5000 pozycji. W jego skład wchodzą przede wszystkim:

  • materiały budowlane
  • stal zbrojeniowa
  • chemia budowlana
  • artykuły wykończenia wnętrz
  • farby i lakiery
  • narzędzia malarskie i budowlane
  • tynki

Od samego początku funkcjonowania firma Chemix specjalizuje się między innymi w doborze kolorów i barwieniu farb. W naszych oddziałach możecie Państwo skorzystać z mieszalników farb akrylowych do elewacji i wnętrz. Dzięki temu bez problemu dobierzecie nawet najbardziej wyszukany i fantazyjny odcień farby, który sprawi, że budowane lub remontowane przez Was wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Kontakt z nami

CHEMIX Farby Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 45
55-220 Jelcz-Laskowice
tel: +48 /71/ 318 80 85
fax: +48 /71/ 318 88 02

e-mail: biuro@chemix.com.pl

 

Słowem o nas

Od prawie dwudziestu lat firma Chemix dostarcza swoim Klientom materiały i rozwiązania umożliwiające sprawne organizowanie i przeprowadzanie inwestycji budowlanych oraz remontów. Od samego początku istnienia solidnymi podstawami filarami naszej firmy są: profesjonalizm, zrozumienie i reakcja na potrzeby Klienta oraz ciągłe stawianie na rozwój.

Czytaj więcej

Promocja

Kontakt

Mapa

Skok do góry [g]