Usługi budowlane

Fachowo, szybko, z najlepszych materiałów.

Firma Chemix dbając o kompleksowość swojej oferty, oferuje swoim Klientom nie tylko produkty, ale także usługi budowlane. Nasze ekipy budowlano–remontowe tworzą fachowcy o wieloletnim doświadczeniu, którzy mogą poszczycić się dziesiątkami zrealizowanych inwestycji. Własne zaplecze materiałowe oraz odpowiedni sztab wykwalifikowanych pracowników umożliwiają nam zaoferowanie pełnego wachlarza usług budowlanych realizowanych na wysokim poziomie przy wykorzystaniu najlepszej jakości produktów.

Nieważne, czy zechcą Państwo wybudować jednorodzinny dom, czy fabryczną halę. Nieistotne, czy posiadają Państwo gotowe plany, czy tylko zalążek pomysłu, jak ma wyglądać i jakie funkcje spełniać planowany budynek. Dzięki własnym ekipom, a także współpracującym z nami fachowcom jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie od fazy projektu aż po etapy związane z wykończeniem.

Dla naszych Klientów budujemy:

  • domy jednorodzinne
  • budynki wielorodzinne
  • budynki gospodarcze
  • hale
  • garaże
  • obiekty handlowe

Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową realizacją inwestycji. Jesteśmy jednak w stanie zająć się obsługą poszczególnych etapów budowy, w zależności od potrzeb Klientów. Dowodem naszej skuteczności i jakości wykonywanych prac, a przede wszystkim zaufania, jakim obdarzają nas zadowoleni Kontrahenci, są już zrealizowane przez nas na terenie całej Polski obiekty.

Kontakt z nami

CHEMIX Farby Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 45
55-220 Jelcz-Laskowice
tel: +48 /71/ 318 80 85
fax: +48 /71/ 318 88 02

e-mail: biuro@chemix.com.pl

 

Słowem o nas

Od prawie dwudziestu lat firma Chemix dostarcza swoim Klientom materiały i rozwiązania umożliwiające sprawne organizowanie i przeprowadzanie inwestycji budowlanych oraz remontów. Od samego początku istnienia solidnymi podstawami filarami naszej firmy są: profesjonalizm, zrozumienie i reakcja na potrzeby Klienta oraz ciągłe stawianie na rozwój.

Czytaj więcej

Promocja

Kontakt

Mapa

Skok do góry [g]