Informacje o Chemix

Tworzymy solidne podstawy Twoich inwestycji budowlanych.

Od prawie dwudziestu lat firma Chemix dostarcza swoim Klientom materiały i rozwiązania umożliwiające sprawne organizowanie i przeprowadzanie inwestycji budowlanych oraz remontów. Od samego początku istnienia solidnymi podstawami funkcjonowania naszej firmy są: profesjonalizm, zrozumienie i reakcja na potrzeby Klienta oraz ciągłe stawianie na rozwój. Dzięki temu osiągnęliśmy pozycję regionalnego lidera na wymagającym rynku materiałów i usług budowlanych, a także w segmencie farb i lakierów oraz akcesoriów malarskich.

Każdego dnia setki Klientów z całej Polski obdarzają nas zaufaniem, wybierając oferowane przez nas produkty i korzystając z naszych usług. Dzieje się tak, ponieważ od samego początku działania firmy Chemix, czyli od 1991 roku, robimy wszystko, by sprostać ciągle rosnącym wymaganiom rynku.

Naszą mocną stroną jest nie tylko jakość oferowanych przez nas produktów, ale także wysoki poziom obsługi. Jest to możliwe dzięki znakomitemu zespołowi pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Odpowiednie zaplecze magazynowe oraz sprawny system logistyczny umożliwiają nam szybką reakcję na, nawet najbardziej skomplikowane i rozbudowane, zamówienia i zlecenia. Nasz profesjonalizm i poświęcenie były wielokrotnie doceniane – otrzymaliśmy wiele certyfikatów branżowych. Jesteśmy także posiadaczem tytułu „Rzetelna firma”. Zostaliśmy również wyróżnieni prestiżową nagrodą „Gazele biznesu”.

Wieloletnie doświadczenie w branży farb i materiałów budowlanych umożliwiło nam stworzenie w 2008 własnej marki tynków i farb Dios, która jest obecna i coraz bardziej popularna w całej Europie.

Mimo tego, że istniejemy już od lat, każdy kolejny dzień funkcjonowania traktujemy jak „nowy początek”, pełen fascynujących wyzwań, dzięki którym nasze działanie będzie jeszcze bardziej sprawne i skuteczne.

Kontakt z nami

CHEMIX Farby Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 45
55-220 Jelcz-Laskowice
tel: +48 /71/ 318 80 85
fax: +48 /71/ 318 88 02

e-mail: biuro@chemix.com.pl

 

Skok do góry [g]